068-443-4350067-399-2759
10% від виручки передаємо ЗСУ

Дошка підлоги

Дошка підлоги — профільована деталь з деревини для покриття підлог.

Являє собою фрезеровану дошку, виконану з масиву деревини (на відміну від паркетної дошки, що клеїться з декількох шарів) завдяки чому здатна витримати більшу кількість циклювання. З боків вона обов’язково має паз, а також гребінь. Отже, гребінь однієї дошки точно входить в необхідний паз наступної, утворюючи досить жорстке зчеплення. На внутрішній стороні масиву дошки розташована виїмка (або ряд виїмок), яка дозволяє зняти напругу деревини і запобігти викривленню від коливань температури і вологості.

Як матеріал для дошки підлоги можуть використовуватися різні породи дерева, крім тополі і липи.

Найбільш оптимальним вибором матеріалу для дошки підлоги є сосна. Вона поєднує невисоку вартість з чудовим зовнішнім виглядом.

Дошка підлоги соснова 32мм. 400 грн./1м2 опт.
Дошка підлоги соснова 42мм. 400 грн./1м2

Вагонка

Вагонка — тонка обшивна дошка. Має сполучення «шип-паз». Використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень: житлові кімнати, лазні, сауни, лоджії, балкони, мансардні, технічні та підсобні приміщення. Вибір виробів для облицювання дуже широкий, але ми все-таки радимо вам звернути свою увагу на дерево, скориставшись усіма перевагами дерев’яних виробів. Дерево — це природний матеріал, що «дихає», насичує повітря корисними речовинами, абсолютно безпечний для людини. Якщо у вас схильність до алергії, то чим більше дерев’яних виробів буде в вашому домі — тим легше вам дихатиметься. Дерев’яна вагонка чудово підходить для обшивки стін сучасного будинку

Вагонка (сосна) 250,00грн./1м2  (1,2м.)
250,00грн./1м2  (2-2,5м.)
Вагонка евро (смерека) 9 см 90-кор100,00грн./1м2  (2-2,5м.)
Вагонка (вільха) 100-200,00грн./1м2
Вагонка (осика) 100-200грн./1м2
Вагонка (липа) 100-150-300грн./1м2

Блок- хаус

(блок-хауз або блок хаус, англ. block house)- стругана  дошка типу вагонка, виконана у вигляді сегмента оциліндрованої колоди  або профільованого бруса. За своєю суттю, даний матеріал є звичайною вагонкою. Подібно до євровагонки, він кріпиться з’єднанням шип-паз, а також має воздуховоди, що розташовуються з тильної сторони. Вони додатково служать для зняття деревного напруги, а також для поліпшення теплоізоляції. Сьогодні даний обшивочний матеріал знаходить широке застосування у будівельників.

Застосування блок- хауса

Застосовується звичайний блок-хаус при обшивці зсередини житлових приміщень, крупні ж його сорти — під час зовнішнього облицювання будинків. Облицювання подібної дошкою внутрішньої або зовнішньої стіни приміщення створює певну ілюзію, що Ви перебуваєте зовсім не в цегляному або залізобетонному будинку. Здається, що знаходиться перед Вами повноцінний дерев’яний зруб, притому побудований з натуральних, тільки високоякісних матеріалів.

Блок хаус неважко монтувати, він значно покращує звукоізоляцію стін, додатково створює певний ефект повністю дерев’яного будинку. До речі, при його виготовленні зазвичай застосовуються хвойні деревні породи.

При цьому ціна на блок-хаус досить невисока — даний матеріал надзвичайно легкий в монтажі, відносно недорогий, чистий, а також досить довговічний. Обшите ним приміщення, подібно будь-якому будинку, що повністю обшитий деревом, характеризуються високою вологостійкістю, а також завжди зберігає чарівний аромат свіжого дерева.

Блок-Хаус (сосна) 32мм. 10,5 см 400,00грн./1м2
Блок-Хаус (сосна) 22мм. 10 см 300 кор350 грн1м2